Naomi Elise Crozier

Naomi studerte arkitektur ved Arkitektskolen Aarhus og Arkitektur- og designhøgskolen i Oslo, og er arkitekt og prosjektleder på kontoret i Fredrikstad. Hun har erfaring med prosjektledelse fra regulering og konseptfase til detaljprosjekt og byggeplassoppfølging, med en særegen kompetanse innen boligarkitektur i ulike skalaer. Hun har en spesiell interesse for dagslys og materialitet som parametere i formgiving, og ser verdien av godt tverrfaglig samarbeid i alle faser av prosjekt – fra konkurranse og konsept til ferdigstillelse.

Arkitekt,
Fredrikstad
(+47) 974 99 591
naomi@dark.no

flere darklings

Trine Kvaal Leren
Partner, Daglig leder, Oslo
(+47) 452 84 626
trine@dark.no
Anne Christensen
Partner, Oslo
(+47) 916 63 324
anne@dark.no
Eivind Bjørndalen
Assosiert partner, Oslo
(+47) 418 15 832
eivind@dark.no
Erik Ege
Partner, Oslo
(+47) 932 31 574
erik@dark.no
Esbjörn Kjell
Partner, Oslo
(+47) 402 86 314
esbjorn@dark.no
Hege Thorvaldsen
Partner, Oslo
(+47) 911 01 892
hege@dark.no
Sindre Andersen Gåsvik
Assosiert partner, Oslo
(+47) 454 37 033
sindre@dark.no
Tom Juul-Gam
Partner, Oslo
(+47) 926 63 330
tom@dark.no
Tor-Christian Møglebust
Partner, Oslo
(+47) 990 10 045
tor.christian@dark.no
Agata Jaszczyk
Arkitekt, Oslo
(+47) 925 22 482
agata@dark.no
Amanda Sophie Holst
Arkitekt, Oslo
(+47) 936 14 480
amanda@dark.no
Ann-Kristin Messel Hagen
BIM-manager, Oslo
(+47) 936 55 444
ann-kristin@dark.no
Annelise Opaas
Arkitekt, Oslo
(+47) 909 64 983
annelise@dark.no
Astrid Tømmerås Haug
Arkitekt, Oslo
(+47) 922 77 442
astrid@dark.no
Axel Czarnecki
Praktikant, Oslo
(+46) 707 46 00 98
axel@dark.no
Björn Englöv
Arkitekt, urban designer, Oslo
(+47) 400 38 184
bjorn@dark.no
Carina Elgvin
Arkitekt, Oslo
(+47) 959 61 138
carina@dark.no
Carl-Johan Omert
Arkitekt, Oslo
(+47) 459 70 710
carl-johan@dark.no
Caroline Damhaug
Arkitekt, Oslo
(+47) 957 21 109
caroline@dark.no
Chrysanthi Tsatsou
Arkitekt, lysdesigner, Oslo
(+47) 966 79 284
chrysanthi@dark.no
Elise Gaare Ytterstad
Arkitekt, Oslo
(+47) 917 86 573
elise@dark.no
Emma Radler
Arkitekt, Oslo
(+46) 704 669 098
emma@dark.no
Gine Backer-Røed
Arkitekt, Oslo
(+47) 977 79 246
gine@dark.no
Hanna Louhelainen
Arkitekt, Oslo
(+47) 459 63 530
hanna@dark.no
Henrik Hoel
Teknisk tegner, Oslo
(+47) 405 54 090
henrik@dark.no
Hilde Billington
Arkitekt, Oslo
(+47) 907 70 682
hilde@dark.no
Ingrid Træland
CAO, controller, Oslo
(+47) 412 37 328
ingrid.traeland@dark.no
Ingvild Høgseth
Arkitekt, Oslo
(+47) 478 33 202
ingvild@dark.no
Jinn Jansen Sundlöf
Urban designer, Oslo
(+47) 452 96 566
jinn@dark.no
Joakim Glenthøj
Arkitekt, Oslo
(+47) 928 39 545
joakim@dark.no
Johanna Backhaus
Arkitekt, Oslo
(+47) 469 36 605
johanna@dark.no
Jon Uno Iversen
Arkitekt, Oslo
(+47) 416 72 047
jui@dark.no
Kirstin Tittin Hals Østigård
Arkitekt, Oslo
(+47) 913 02 978
kirstin@dark.no
Lars Ribbum
Arkitekt, Oslo
(+47) 950 47 449
lars@dark.no
Lene Sollie
Arkitekt, Oslo
(+47) 943 05 612
lene@dark.no
Lise Yksnøy
Arkitekt, Oslo
(+47) 936 65 219
lise@dark.no
Livar Høyland Opedal
Arkitekt, Oslo
(+47) 934 02 629
livar@dark.no
Lucas Tavares
Arkitekt, Oslo
(+47) 413 04 608
lucas.tavares@dark.no
Marco Ciccone
Arkitekt, Oslo
(+47) 412 54 569
marco@dark.no
Maria Makri
BIM-koordinator, arkitekt, Oslo
(+47) 925 14 339
maria.makri@dark.no
Mariana Ribeiro Alves
Arkitekt, Oslo
(+47) 921 53 099
mariana@dark.no
Marie Schlytter
Arkitekt, Oslo
(+47) 924 16 169
marie@dark.no
Marija Djordjevic
Arkitekt, Oslo
(+47) 980 81 647
marija@dark.no
Markus Domaas Lindahl
Arkitekt, Oslo
(+47) 416 43 311
markus@dark.no
Martin Vingen Åfløy
Byplanlegger, Oslo
(+47) 473 01 488
mvaa@dark.no
Mateusz Bartczak
Arkitekt, Oslo
(+47) 979 74 530
mateusz@dark.no
Mille Klovning
Praktikant, Oslo
(+47) 948 77 760
mille@dark.no
Morten Skjøttgaard Pedersen
Arkitekt, Oslo
(+47) 404 04 512
morten.pedersen@dark.no
Nayeem Hassan
Arkitekt, Oslo
(+47) 989 01 511
nayeem@dark.no
Nis Timmer
Arkitekt, Oslo
(+47) 413 54 527
nis@dark.no
Nora Hassel Mørch
Arkitekt, Oslo
(+47) 924 38 630
nora@dark.no
Pablo Alejo Barros
Arkitekt, Oslo
(+47) 474 59 144
pablo@dark.no
Paula Kjerstadius
Arkitekt, Oslo
(+47) 917 58 778
paula@dark.no
Petrine Eikeland
Arkitekt, Oslo
(+47) 926 53 614
petrine@dark.no
Petter Gillebo
Arkitekt, Oslo
(+47) 930 68 983
petter@dark.no
Petter Røhr Ewart
Arkitekt, Oslo
(+47) 473 06 627
pre@dark.no
Rannveig Yli
Arkitekt, Oslo
(+47) 936 17 566
rannveig@dark.no
Rasmus Bjørn Haugaard
Arkitekt, Oslo
(+47) 477 97 109
rasmus@dark.no
Robert Sømod
Arkitekt, Oslo
(+47) 975 48 764
robert@dark.no
Signe Ludvigsen
Arkitekt, Oslo
(+47) 975 11 773
signe@dark.no
Silje Widing
Arkitekt, Oslo
(+47) 926 99 010
silje@dark.no
Simon Krohn-Hansen
Arkitekt, Oslo
(+47) 483 68 442
simon@dark.no
Sverre Skaare Aschim
BIM-konsulent, Oslo
(+47) 994 99 986
sverre@dark.no
Tobias Ruus
Arkitekt, Oslo
(+47) 907 87 711
tobias@dark.no
Tor Falch
Arkitekt, Oslo
(+47) 988 03 800
tor@dark.no
Vilde Aall Rosendahl
Arkitekt, Oslo
(+47) 450 05 436
vilde@dark.no
Camilla Vivås
Daglig leder, Bergen
(+47) 917 49 464
camilla@dark.no
Christian Irgens
Partner, Bergen
(+47) 992 55 007
christian@dark.no
Camilla Bartz-Johannessen
Arkitekt, Bergen
(+47) 411 48 558
cbj@dark.no
Julia Somby
Arkitekt, Bergen
(+47) 943 39 285
julia@dark.no
Katarzyna Drobny
Arkitekt, Bergen
(+47) 452 58 981
katarzyna@dark.no
Martin Hamarsland
Arkitekt, Bergen
(+47) 481 07 603
mh@dark.no
Chamilla Reiersdal
Kontorsjef, Drammen
(+47) 928 66 777
chamilla@dark.no
Åshild Yri Aagren
Arkitekt, Drammen
(+47) 957 82 983
aashild@dark.no
Carl Alexander Ramberg Nordal
Arkitekt, Drammen
(+47) 901 26 654
carl@dark.no
Mathilde Cecilie Lobben
Arkitekt, Drammen
(+47) 922 46 026
mathilde@dark.no
Michael Bang Lund
Arkitekt, Drammen
(+47) 902 33 482
michael@dark.no
Sebastian Gulliksen Stokkebokjær
Faglig leder, Drammen
(+47) 415 54 315
sebastian@dark.no
Susanne Bremdal Winge
Arealplanlegger, Drammen
(+47) 958 89 086
susanne@dark.no
Tamara Cindric
Arkitekt, Drammen
(+47) 414 76 282
tamara@dark.no
Gjermund Wibe
Daglig leder, Fredrikstad
(+47) 413 14 005
gjermund@dark.no
Irhana Šehović
Arkitekt, Fredrikstad
(+47) 405 89 423
irhana@dark.no
Maria Makri
BIM-koordinator, arkitekt, Fredrikstad
(+47) 925 14 339
maria.makri@dark.no
Mette Biström
Arkitekt, Fredrikstad
(+47) 479 72 295
mette@dark.no
Naomi Elise Crozier
Arkitekt, Fredrikstad
(+47) 974 99 591
naomi@dark.no
Siri Birkeland
Arkitekt, Fredrikstad
(+47) 472 31 372
siri@dark.no
Tomas-Kristoffer Wergeland Ruud
Arkitekt, Fredrikstad
(+47) 411 46 651
tomas@dark.no
Jostein Korsnes
Daglig leder, Stavanger
(+47) 401 70 500
jostein@dark.no
Peter Feltendal
Partner, Stavanger
(+47) 466 54 668
peter@dark.no
Sigurjón Geir Gunnarsson
Partner, Stavanger
(+47) 464 16 892
sigurjon.geir.gunnarsson@dark.no
Amalie Knutsvik
Praktikant, Stavanger
(+47) 941 91 668
amalie@dark.no
Espen Vik
Arkitekt, Stavanger
(+47) 484 04 827
espen@dark.no
Helen Edvardsdotter Fatland
Interiørarkitekt, Stavanger
(+47) 454 21 987
helen@dark.no
Hernán Travecedo Correa
Landskapsarkitekt, Stavanger
(+47) 414 57 446
hernan@dark.no
Ivar Heggheim
Arkitekt , Stavanger
(+47) 975 21 293
ivar@dark.no
Karen Maria Eiken
Arkitekt, Stavanger
(+47) 930 82 819
karen@dark.no
Mari Bråtveit
Arkitekt , Stavanger
(+47) 959 69 808
mari@dark.no
Olafur Dadi Johannesson
Arkitekt, Stavanger
(+47) 950 97 788
olafur@dark.no
Robert Paal
Landskapsarkitekt, Stavanger
(+47) 465 80 649
rpa@dark.no
Silje Kvanvik Olsen
Interiørarkitekt, Stavanger
(+47) 969 90 051
silje.kvanvik.olsen@dark.no
Tine Arentz Fløysvik
Interiørarkitekt, Stavanger
(+47) 952 55 940
tine@dark.no
Barbara Olejniczak-Grzesiak
Partner, Gdansk
(+48) 696 453 777
barbara@dark.no